Dahua - NVR.pl

Dahua

Dahua

Firma Dahua jest światowym producentem urządzeń funkcjonujących w ramach systemów nadzoru wizyjnego. Powstała w 2001 roku, chińska firma szybko zaczęła ekspandować na lokalnym oraz zagranicznym rynku, co spowodowało, że w 2016 roku stała się drugim co do wielkości producentem telewizji dozorowej. Zatrudniająca blisko 10000 pracowników, z czego prawie 5000 inżynierów R&D, firma Dahua stale rozwija opatentowane przez siebie zaawansowane technologie, które wykorzystuje do tworzenia systemów monitoringu wizyjnego i termalnego, systemów kontroli dostępu, SSWiN oraz systemów nadzoru ruchu ulicznego.

Produkty marki Dahua

Firma Dahua specjalizuje się przede wszystkim w produkcji innowacyjnych urządzeń do systemów monitoringu. W ofercie producenta możemy znaleźć bogatą gamę produktów do monitoringu sieciowego IP oraz analogowego, są to przede wszystkim:

  • kamery kopułkowe zewnętrzne i wewnętrzne, kamery tubowe, kamery megapikselowe, kamery szybkoobrotowe PTZ, kamery bezprzewodowe oraz kamery typu fisheye
  • rejestratory sieciowe oraz hybrydowe
  • systemy wideodomofonowe, urządzenia IP oraz analogowege
  • systemy alarmowe oraz kontroli dostępu, systemy inteligentnego domu
  • przełączniki sieciowe, punkty dostępowe
  • oprogramowania do zarządzania oraz konfiguracji systemu, zdalny monitoring

Produkty marki Dahua wyposażone są w komponenty najwyższej jakości, dzięki czemu pozwalają rejestrację obrazu w wysokiej jakości (HD, Full HD, 4K) przy jednoczesnym odświeżaniu na poziomie 20-30 kl/s. Warto również wspomnieć o dodatkowych funkcjach, które usprawniają rejestrację w trudnych warunkach atmosferycznych lub oświetleniowych. Są to przed wszystkim: kompensacja światła tylnego (BLC), szeroki zakres dynamiki (WDR), cyfrowa redukcja szumów (DNR), automatyczny balans bieli (AWB), detekcja ruchu.

W ofercie firmy Dahua znalazły się również nowoczesne rejestratory cyfrowe, hybrydowe oraz analogowe. Streaming w jakości 4K, wykorzystanie kodeków kompresji H.264 i H.265, zaawansowane funkcje analizy obrazu oraz wiele trybów nagrywania sprawiają, że urządzenia Dahua świetnie sprawdzą się każdego systemu wizyjnego.

Producent nie poprzestał jedynie na dostarczaniu kompleksowych urządzeń do systemów wizyjnych. W ofercie marki Dahua można również znaleźć funkcjonalne rozwiązania do inteligentnego domu (wideodomofony, sieciowe systemy kontroli dostępu, systemy SSWiN).


Dahua Planet Pulsar LC-Security Western Digital Edimax IProVel GeoVision HikVision

ZYSKUJ WIĘCEJ!

Zapisz się i otrzymuj informacje o:
promocjach, okazjach, nowościach, oraz cenne kody promocyjne!

© 2016 nvr.pl Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?
Informacje o prezentowanej ofercie
Dahua - NVR.pl

Porównywarka produktów

Prezentowane dane nie są przedstawione w takiej samej kolejności.

Klikając w nazwę otworzy się strona z dokładnym opisem i pełną specyfikacją produktu.

Porównujesz:

(0)