GeoVision - NVR.pl

GeoVision

GeoVision

Firma GeoVision powstała w roku 1998, a jej siedziba mieści się obecnie w Tajpej na Tajwanie. Przez lata spółka szlifowała swoje umiejętności w dostarczaniu urządzeń do systemów monitoringu wizyjnego oraz ciągłego rozwoju w dziedzinie najnowszych technologii. Współpraca w ponad 70 krajach na świecie, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Japonii, Brazylii, krajach UE pozwoliła marce zyskać ogromną renomę oraz przewagę nad konkurencją. Produkty marki GeoVision gwarantują doskonałą jakość, niezawodność, inteligentne rozwiązania, oraz dostęp do najnowszych wersji oprogramowań. Dzięki całodobowemu wsparciu, klienci mogą w każdej chwili skorzystać z kompleksowej porady ekspertów, co nie zawsze jest możliwe w przypadku firm konkurencyjnych.

Produkty marki Geovision

Marka Geovision specjalizuje się w produkcji najwyższej klasy urządzeń do monitoringu. Oprócz kamer i rejestratorów w ofercie producenta możemy znaleźć również całą gamę oprogramowań do zarządzania materiałem wizyjnym, obsługi urządzeń, a także inteligentnej analizy obrazu. Do listy przewodnich urządzeń firmy Geovision możemy zaliczyć:

  • kamery tubowe, kopułkowe, zintegrowane, szybkoobrotowe (kamery sieciowe oraz analogowe)
  • kamery megapikselowe, panoramiczne, fisheye
  • kamery bezprzewodowe
  • kamery do identyfikacji tablic rejestracyjnych
  • karty DVR oraz wideoserwery
  • rejestratory NVR PRO, RACK oraz RACK PRO
  • oprogramowania do zarządzania materiałem wizyjnym

Urządzenia marki Geovision charakteryzują się przede wszystkim wysoką jakością wykonania, niezawodnością oraz innowacyjnością. Kamery dostosowane są do wszelkich zastosowań, pozwalają generować obraz wysokiej jakości (HD, Full HD, 4K), przy jednoczesnym kodowaniu za pomocą algorytmu H.264 lub H.265. Na szczególną uwagę zasługują urządzenia przystosowane do identyfikacji tablic rejestracyjnych oraz programów do zarządzania materiałem wizyjnym. Użytkownicy mają również do dyspozycji programy pozwalające prowadzić szczegółową analizę obrazu, a mianowicie: zaawansowana detekcja ruchu, wykrywanie intruzów, pozostawionych oraz skradzionych obiektów, identyfikację twarzy, liczenie osób itp.


Dahua Planet Pulsar LC-Security Western Digital Edimax IProVel GeoVision HikVision

ZYSKUJ WIĘCEJ!

Zapisz się i otrzymuj informacje o:
promocjach, okazjach, nowościach, oraz cenne kody promocyjne!

© 2016 nvr.pl Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?
Informacje o prezentowanej ofercie
GeoVision - NVR.pl

Porównywarka produktów

Prezentowane dane nie są przedstawione w takiej samej kolejności.

Klikając w nazwę otworzy się strona z dokładnym opisem i pełną specyfikacją produktu.

Porównujesz:

(0)