Monitoring dla domu i rodziny: gotowe zestawy, instalacja systemu

Zestawy monitoringu dla domu

Zestaw z 4 kamer hybrydowych + rejestrator
od 997.49 zł
  • 4x kamera hybrydowa
  • Rejestrator
  • Przewód do kamery 10m + wtyki
  • Zasilanie zbiorcze do kamer
  • Naklejki "Obiekt pod nadzorem"
  • Ubezpieczona przesyłka
Zestaw z 8 kamer hybrydowych + rejestrator
od 1994.69 zł
  • 8x kamera hybrydowa
  • Rejestrator
  • Przewód do kamery 10m + wtyki
  • Zasilanie zbiorcze do kamer
  • Naklejki "Obiekt pod nadzorem"
  • Ubezpieczona przesyłka
Zestaw z 16 kamer IP + rejestrator
od 2991.99 zł
  • 16x kamera
  • Rejestrator
  • Przewód do kamery 10m + wtyki
  • Zasilanie zbiorcze do kamer
  • Naklejki "Obiekt pod nadzorem"
  • Ubezpieczona przesyłka
Zestaw z 16 i więcej kamer + rejestrator
od 3559.00 zł
  • 16x lub więcej kamer
  • Rejestrator
  • Przewód do kamery 10m + wtyki
  • Zasilanie zbiorcze do kamer
  • Naklejki "Obiekt pod nadzorem"
  • Ubezpieczona przesyłka
Monitoring dla domu
Satysfakcja gwarantowana

Ochrona mienia i domowników

Poznaj korzyści z gotowych zestawów

Domowa instalacja monitoringu wizyjnego to świetny sposób na ochronę zarówno mienia, jak i rodziny. Warto więc postawić na sprawdzone rozwiązania, jakie oferuje nasza firma.

Doświadczeni specjaliści wybiorą kamery, które sprawdzą się w konkretnych warunkach - zależnie od wielkości domu, rozkładu pomieszczeń, otoczenia, a także indywidualnych wymagań domowników. Wraz z gotową instalacją z kamerami, rejestratorem i okablowaniem zyskujesz wsparcie techniczne.

100% Gwarancji

System monitoringu dla domu

Bezpieczeństwo i kontrola 24 godziny na dobę

Monitoring wizyjny w domu pozwala na bieżąco kontrolować, co się dzieje w każdym pomieszczeniu albo na całej posesji.

Ponadto domy z kameringiem o wiele rzadziej padają ofiarą włamań czy kradzieży. Gdyby jednak do nich doszło, nagrania pozwalają dokładnie poznać sytuację, dostarczają też materiał dowodowy, który pomaga w szybkim ujęciu sprawcy i naprawieniu szkód. Dlatego wyjeżdżając na wakacje, można spokojnie się relaksować bez obaw o swoje mienie.

Zestawy monitoringu do domu

Wiele osób interesujących się instalacją systemu zabezpieczeń w swoim domu zastanawia się nad doborem właściwych urządzeń. Okazuje się, że nie jest to takie proste, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy potencjalny użytkownik ma do wyboru tysiące sprzętów pochodzących od różnych producentów. Z tego względu przygotowaliśmy dla Państwa kilka informacji dotyczących zestawów do monitoringu domowego. Dzięki temu wszystkie osoby mierzące się z problemem doboru właściwych urządzeń, mogą znaleźć idealne rozwiązanie dostosowane do swoich potrzeb oraz specyfiki budynku.

Ile kosztuje zestaw do monitoringu domu?

Jedno z częściej zadawanych pytań dotyczących instalacji monitoringu wizyjnego. Odpowiedź na to pytanie jest zależna od wielu czynników, przede wszystkim ilości wykorzystywanych urządzeń, jakości produktów, wielkości budynku, ilości wymaganego okablowania lub jego redukcja w przypadku systemów bezprzewodowych Wi-Fi. Aby określić jasno koszta całej instalacji, należy przygotować wstępny projekt systemu wizyjnego i uwzględnić następujące czynniki:

  • ilość kamer, instalacja kamer na zewnątrz i wewnątrz budynku

  • dobór rejestratora kompatybilnego z kamerami

  • dobór odpowiedniego okablowania (dostosowanego do warunków wewnętrznych i zewnętrznych)

  • sposób przesyłu danych - sieciowe lub analogowe, systemy przewodowe oraz bezprzewodowe

  • metody zarządzania systemem, a także konfiguracji oraz możliwości prowadzenia zdalnego monitoringu

  • przyszła rozbudowa systemu oraz integracja z innymi systemami zabezpieczeń

W instalacjach do monitoringu wizyjnego w domu wykorzystuje się najczęściej od 4

do 8 kamer sieciowych lub analogowych. liczba ta jest wystarczająca do efektywnej pracy, oczywiście większa ilość kamer pozwoli zwiększyć skuteczność systemu, ale musimy pamiętać o równoległym wzroście kosztów, zarówno instalacyjnych, jak i eksploatacyjnych. Ze względu na większe możliwości analityczne oraz większą swobodę użytkowania, w instalacjach monitoringu sieciowego znacznie częściej wykorzystuje się kamery sieciowe.

Oprócz wielu funkcji zarządzania materiałem wizyjnym za pomocą urządzeń mobilnych (zdalny monitoring, konfiguracja i zarządzanie), użytkownik może podłączyć kamery oraz rejestrator do sieci zgodnie ze standardem PoE. Rozwiązanie to umożliwia jednoczesne zasilanie oraz transmitowanie za pomocą jednego kabla, a mianowicie skrętki UTP powszechnie wykorzystywanej w instalacjach teleinformatycznych. PoE niesie ze sobą nie tylko redukcję kosztów, ale również oszczędność energii.

Należy również zwrócić uwagę na kompatybilność wszystkich urządzeń, jakie będą pracowały w ramach jednego systemu monitoringu. Aby urządzenia mogły ze sobą współpracować, nawet jeżeli będą pochodzić od różnych producentów, muszą wykazywać zgodność ze standardem ONVIF. Protokół komunikacyjny pozwala łączyć sprzęty pochodzące od różnych producentów. Jest to szczególnie ważne jeżeli w przyszłości chcielibyśmy rozbudować istniejący system o dodatkowe urządzenia.

Monitoring domu jednorodzinnego

System monitoringu wizyjnego jest jedną z najpowszechniej wykorzystywanych instalacji security w domu jednorodzinnym. Jest to skuteczny sposób, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim domownikom, a także chronić posiadłość i majątek przed włamaniem w razie naszej nieobecności. Efektywnie i sprawnie działająca instalacja monitoringu wymaga jednak sporej wiedzy, zarówno odnośnie doboru samych urządzeń, ale również zaprojektowania systemu i przeprowadzenia okablowania. Należy również zwrócić uwagę na możliwości swobodnego oraz wygodnego zarządzania systemem, a także funkcji zdalnego monitoringu.

Monitoring  zewnętrzny domu jednorodzinnego

Monitoring w domu – na co zwrócić uwagę?

Przystępując do realizacji systemu monitoringu w naszym domu, należy uwzględnić kilka ważnych aspektów. Przede wszystkim wielkość budynku, a tym samym ilość urządzeń do prawidłowej i skutecznej pracy. Należy określić ile kamer jest potrzebnych do obserwacji na zewnątrz oraz wewnątrz budynku w taki sposób, aby objąć interesujące nas sceny. Pod tym względem należy również zwrócić uwagę na rodzaj oraz parametry techniczne kamer, szczególnie istotny jest kąt widzenia, który można obliczyć na podstawie ogniskowej obiektywu oraz przetwornika kamery.

Wiele osób pyta się często o monitoring internetowy. Termin ten może odnoście się nie tylko do sposobu przesyłania danych, ale również możliwości zasilania i prowadzenia obserwacji na żywo z poziomu aplikacji mobilnych. Monitoring internetowy jest nazwany powszechnie w branży security monitoringiem IP. Użytkownicy mają do dyspozycji cały szereg funkcji analitycznych oraz funkcji do zarządzania, monitorowania oraz konfigurowania systemu zdalnie za pomocą aplikacji mobilnych na telefon lub tablet. Zasilanie urządzeń może odbywać się bezpośrednio za pomocą kabla UTP, zgodnie ze standardem PoE.

Skuteczny system IP wymaga jednak sprawnie działającej struktury internetowej, dlatego jego wykorzystanie jest możliwie wszędzie tam, gdzie istnieje odpowiednia sieć Ethernet. Nawet jeżeli kamery oraz rejestrator posiadają wysokie parametry techniczne, ich praca może zostać zaburzona lub częściowo ograniczona z powodu zbyt niskiej przepustowości sieci. Praca kilku kamer w wysokiej rozdzielczości również może przeciążać sieć, w rezultacie użytkownicy mogą otrzymać zniekształcony obraz.

Jeżeli obawiają się Państwo przewodowej instalacji monitoringu, można również wykorzystać urządzenia komunikujące się za pośrednictwem sieci Wi-Fi. Rozwiązanie to nie

zawsze jest w 100% bezprzewodowe, ponieważ urządzenia muszą zostać podłączone do zasilania. Istnieją kamery niewielkich rozmiarów dedykowane do rozwiązań domowych, które mogą pracować bez kabla zasilającego, wymagają jedynie regularnego ładowania (podobnie jak w telefonach komórkowych). Koszt urządzeń bezprzewodowych jest również wyższy od standardowych sprzętów, w tym wypadku nie musimy jednak doprowadzać kabli, które będą odpowiadały za transmisje obrazu.

Monitoring w domu wiąże się przede wszystkim z obserwacją sceny na zewnątrz posesji. W tym celu należy wykorzystać urządzenia przystosowane do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych. Kamery powinny tym samym posiadać odpowiednie parametry techniczne i dodatkowe funkcje, które usprawniają jakość obrazu w zmiennych warunkach oświetleniowych. Monitoring zewnętrzny wymaga również pracy w nocy. Kamery muszą posiadać zatem promiennik IR lub obiektyw ze zintegrowanym podświetlaczem podczerwieni (standardowy zasięg od 15 do 30 metrów).

Bardzo ważną kwestią jest również archiwizacja danych. Wszelkie materiały wizyjny zapisywane są na dyskach twardych rejestratorów lub na pamięci wewnętrznej urządzeń. Aby właściwie zarządzać dostępną pamięcią najlepiej wykorzystywać wydajne kodeki kompresji danych H.264 i H.265, które pozwolą zredukować objętość zapisywanych plików przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości obrazu. Jeżeli mamy większe wymagania możemy również wykorzystać pamięci masowe RAID, które pozwalają przechowywać większe ilości danych oraz automatycznie odzyskiwać dane w momencie awarii systemu.

Monitoring domu przez internet

Monitoring  domu przez internet

Technologie sieciowe podbijają świat, co do tego stwierdzenia nie możemy mieć żadnych wątpliwości. Komunikacja oraz transmisja sygnału za pomocą Internetu pozwoliła również usprawnić pracę urządzeń w ramach systemów monitoringu wizyjnego. Dzięki ogólniej dostępności sieci Ethernet, monitoring IP jest co raz częściej wykorzystywany przez klientów indywidualnych, którzy cenią sobie wygodę użytkowania. W tej części artykułu postanowiliśmy skupić się na możliwościach monitoringu IP oraz jego zastosowania w domu jednorodzinnym.

Monitoring przez internet - ogólne możliwości

Chociaż kamery sieciowe są już na rynku od blisko 20 lat, ich upowszechnienie rozpoczęło się stosunkowo niedawno. Wcześniej dużym ograniczeniem była bariera finansowa, urządzenia były drogie, a ich możliwości pracy były mocno ograniczone od sprawności sieci internetowej. Dla przeciętnego użytkownika takie rozwiązanie było po prostu za drogie. W tej chwili kamering IP jest dostępny praktycznie dla każdego. Wykorzystując odpowiednie urządzenia użytkownik otrzymuje wiele praktycznych funkcji (detekcja ruchu, praca według harmonogramu, funkcje polepszające rejestrację obrazu w trudnych warunkach oświetleniowych), a także wiele możliwości zarządzania instalacją.

Urządzenia pracujące przez sieć pozwalają swobodnie zarządzać instalacją z poziomu oprogramowania na komputer lub urządzeń mobilnych. Oprócz zarządzania i konfiguracji możliwy jest również podgląd w czasie rzeczywistym z dowolnego urządzenia na całym świecie. W ten sposób użytkownicy mają pełną kontrolę nad obserwowanym obiektem, co jest szczególnie ważne podczas długich pobytów poza domem. Praca przez internet daje również możliwość integracji z innymi instalacjami zabezpieczeń, np. systemem alarmowym lub kontroli dostępu. Urządzenia w takim rozwiązaniu będą współpracować ze sobą, zdarzenia mogą być zsynchronizowane, np. podczas wywołania alarmu lub naruszenia strefy kamera automatycznie koncentruje się w miejscu zdarzenia i zaczyna rejestrować obraz.

Jeżeli chcemy zredukować ilość niezbędnego okablowania w naszej instalacji monitoringu możemy wykorzystać urządzenia komunikujące się za pomocą Wi-Fi. Rozwiązanie to preferowane jest do obserwacji wewnątrz budynku, np. do pokoju dziecięcego. Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenia można również wykorzystać do prowadzenia dyskretnego monitoringu, dodatkowo nie będą zaburzać wystroju wnętrza. Zaletą systemów bezprzewodowych jest niewątpliwie ich łatwość instalacji, konfiguracji oraz użytkowania. Standardy systemów bezprzewodowych są na tyle wysokie, że użytkownicy mogą prowadzić obserwację w jakości HD lub Full HD przy jednoczesnej częstotliwości odświeżania obrazu na poziomie 20-30 kl/s. Rozwiązanie to jest jednak nie co bardziej kosztowne, dodatkowo łączność sieciowa może być czasem zakłócana przez inne urządzenia.

Skalowalność i rozbudowa

Jeszcze do nie dawna dużym problemem w instalacjach monitoringu było stworzenie jednego skalowalnego systemu. Dzięki urządzeniom IP problem ten został rozwiązany, dzięki czemu użytkownicy mają posiadają więcej możliwości łączenia urządzeń. Znacznie łatwiejsza stała się też rozbudowa systemu oraz integracja z innymi instalacjami zabezpieczeń. W ten sposób ochrona obiektu jest jeszcze bardziej efektywna i skuteczna, a dzięki rozbudowanym możliwościom zarządzania przez sieć, kontrola systemu jest bardzo wygodna.

Monitoring zewnętrzny domu jednorodzinnego

Rozwój technologii oraz duża konkurencyjność na rynku sprawiły, że systemy monitoringu stały się bardziej dostępne dla klientów indywidualnych. System ten pozwala skutecznie chronić nasz dom przed włamaniem, a nawet jeśli od niego dojdzie zarejestrowany materiał będzie mógł zostać użyty jako dowód podczas śledztwa. Możliwości nowoczesnych systemów monitoringu również uległy zmianie. W tej chwili użytkownicy mogą swobodnie kontrolować i zarządzać całą instalacją zdalnie oraz dodatkowo prowadzić podgląd na żywo. Ze względu na duże zainteresowanie systemami monitoringu, postanowiliśmy przygotować artykuł na temat rozwiązań zewnętrznych do domu jednorodzinnego.

Monitoring zewnętrzny

Kamery  do monitoringu domu wewnętrzne

Urządzenia pracujące w warunkach zewnętrznych ogólnych różnią się parametrami oraz budową od swoich wewnętrznych odpowiedników. Kamery wystawione na oddziaływanie zróżnicowanych warunków atmosferycznych oraz oświetleniowych muszą posiadać dodatkowe funkcję oraz specjalne obudowy, aby sprostać wszelkim wyzwaniom. W wielu miejscach dynamiczne środowisko, przede wszystkim ruch uliczny, wymusza wykorzystanie kamer szybkoobrotowych, dzięki którym użytkownicy mogą dowolnie zmieniać obszar monitorowania.

Decydując się na instalację systemu zewnętrznego należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Z tego względu w pierwszej kolejności należy przygotować projekt systemu, który będzie odpowiadał naszym potrzebom oraz zostanie dopasowany do specyfiki budynku. Dla systemu zewnętrznego do domu najczęściej wykorzystuje się od 6 do 8 kamer analogowych albo sieciowych. Rejestrator musi zatem obsługiwać taką ilość kamer. Można również wybrać model z większą ilością wejść w przypadku, gdy przewidujemy rozbudowę naszego systemu. Najczęściej stosowanymi kamerami w warunkach zewnętrznych są kamery typu bullet albo kamery typu dome.

Na co zwrócić uwagę?

Należy zwrócić uwagę na miejsce montażu kamer oraz obszar, który urządzenie będzie miało monitorować. W tym wypadku musimy dobrać urządzenia z odpowiednim kątem widzenia lub jeśli zachodzi taka potrzeba kamery z dużym zoomem optycznym. Kamera musi również zostać wyposażona w promiennik IR lub filtr podczerwieni, aby móc prowadzić obserwację zarówno w dzień, jak i w nocy. W przypadku promienników diodowych LED, zasięg podczerwieni będzie zależny od ilości wykorzystanych diod (zazwyczaj mieści się w przedziale 15-30 metrów).

Ważnym parametrem jest również klasa szczelności obudowy kamery. Jest wyznaczona za pomocą sygnatury IP, którą tworzą dwie cyfry charakterystyczne. Pierwsza w sześciocyfrowej skali odpowiada za ochronę przed dostępem do części wewnętrznych oraz ciałami stałymi (kurz, pył). Druga w ośmiocyfrowej skali określa odporność na wodę, zatem sygnatura IP 68 określa całkowitą kurzo i pyłoodporność oraz ochronę przed skutkami ciągłego zanurzenia w wodzie. Innym parametrem jest wandaloodporność, która definiowana jest na podstawie skali IK. Dziesięciostopniowa skala określa wytrzymałość obudowy na uderzenia oraz upadek z konkretnej wysokości.

Wybierając urządzenia do systemu monitoringu musimy zdecydować się również na urządzenia analogowe lub sieciowe. Jeśli chodzi o urządzenia IP użytkownicy posiadają więcej możliwości zarządzania systemem, prowadzenia zdalnego monitoringu oraz możliwości integracji z innymi systemami zabezpieczeń. Dziedzina urządzeń analogowych również zrobiła krok w przód, głównie za na rzecz technologii AHD, która znacznie wpłynęła na jakość rejestrowanych obrazów. Dodatkowo znacznie zwiększyła się odległość na jaką można przesyłać sygnał (do 500 metrów).

Kolejnym elementem są dodatkowe funkcje kamer, które pozwalają rejestrować czysty obraz w trudnych warunkach atmosferycznych lub oświetleniowych. Do najczęściej stosowanych, a zarazem najbardziej potrzebnych należą:

  • BLC – kompensacja światła tylnego, która pozwala uzyskać prawidłowy obraz w mocno oświetlonych lub niedoświetlonych miejscach, wyrównanie kontrastu pomiędzy dwoma partiami obrazu

  • DNR – cyfrowa redukcja szumów, pozwala zredukować ilość rozmyć i szumów przy dużym wzmocnieniu sygnału, smugi mogą pojawiać się z tyłu jadących pojazdów

  • HLC – kompensacja silnego źródła światła, dotyczy przede wszystkim reflektorów samochodowych i pozwala m.in. odczytać tablicę rejestracyjną samochodu

  • WDR – szeroki zakres dynamiki pozwala poprawnie odzwierciedlić wysoko kontrastowe sceny

  • AWB – automatyczny balans bieli nadaje naturalne barwy niezależnie od panującego światła

  • Defog – funkcja usuwania mgły, szczególnie przydatna podczas bardzo silnych opadów śniegu, deszczu, mgły oraz wystąpienia dymu

  • AGC – automatyczna regulacja wzmocnienia sygnału, pozwala parametr wzmocnienia sygnału podczas spadków

Gotowe zestawy

Skuteczność systemy monitoringu w dużej mierze zależy od pracy urządzeń, które zostały prawidłowo dopasowane do konkretnych warunków. Z tego względu dysponujemy gotowymi zestawami do monitoringu zewnętrznego do zastosowań w domu jednorodzinnym. Zestawy zawierają kamery (analogowe lub IP), rejestrator hybrydowy lub IP, niezbędne okablowanie, zasilacz. Możemy również pomóc Państwu w skompletowaniu urządzeń do monitoringu oraz stworzenia całej koncepcji systemu zabezpieczeń. Urządzenia są ze sobą kompatybilne, a dzięki pomocy naszych instalatorów, system jest zdatny do pracy od razu po zamontowaniu. Tym samym otrzymują Państwo sprawdzone urządzenia, gotowy projekt instalacji oraz wsparcie techniczne.

Kamery do monitoringu domu wewnętrzne

Dla zwiększenia naszego bezpieczeństwa, system monitoringu w domu może zostać uzupełniony o dodatkowe kamery wewnętrzne. W tym wypadku urządzenia nie muszą mierzyć się z trudnymi warunkami atmosferycznymi, dlatego potencjalni użytkownicy mają do dyspozycji cała gamę urządzeń przewodowych, bezprzewodowych Wi-Fi oraz tzw. kamer miniaturowych do prowadzenia dyskretnej obserwacji oraz kamer z obiektywami szerokokątnymi. W tej części artykułu postanowiliśmy przygotować kilka ciekawych informacji na temat dostępnych rozwiązań oraz wskazówek dotyczących kamer wewnętrznych.

Monitoring wewnętrzny

Kamery  do monitoringu domu wewnętrzne

Kamery do obserwacji wewnątrz domu nie są narażone na działanie warunkach atmosferycznych, dlatego posiadają nieco odmienne parametry techniczne. Ponadto wielu osobom zależy na nieinwazyjnym podłączeniu urządzeń i ograniczeniu ilości niezbędnego okablowania. Z tego względu co raz częściej do obserwacji wewnętrznej wykorzystywane są kamery bezprzewodowe Wi-Fi. Jeżeli zależy nam jednak na dokładności i jakości rejestrowanych obrazów to efekt będzie lepszy przy użyciu standardowych kamer przewodowych. Na naszą uwagę zasługują również kamery miniaturowe, dedykowane do dyskretnego monitoringu, które można wykorzystać np. w pokoju dziecięcym, aby czuwać nad bezpieczeństwem dzieci w razie naszej nieobecności w pomieszczeniu.

Ważnym parametrem kamer wewnętrznych jest wielostrumieniowość, dzięki której system monitoringu będzie mógł pracować z różnymi strumieniami wizyjnymi o różnych parametrach (kodowanie, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania). W ten sposób będziemy mogli dowolnie konfigurować nasze urządzenia, w taki sposób aby rejestracja oraz archiwizacja materiałów wideo była jak najbardziej efektywna. W przypadku kamer wewnętrznych stosowane są różne rozdzielczości w zakresie od 1,3 Mpx do 5 Mpx. W tym rozwiązaniu w zupełności powinny wystarczyć urządzenia generujące obraz 1280x720 pikseli lub 1920x1080 pikseli.

Na co zwrócić uwagę?

Podobnie jak w przypadku kamer zewnętrznych, musimy zwrócić uwagę na kąt widzenia kamery. W tym wypadku nie powinno to stanowić większego problemu ponieważ, będziemy mogli swobodnie dobrać kamerę do danego miejsca w domu, która będzie pracowała ciągle w tych samych warunkach. Kamery wewnętrzne posiadają zatem obiektywy z kątem widzenia w zakresie od 30˚ do 90˚. Jeżeli specyfika pomieszczenia wymaga wykorzystania większego kąta, możemy sięgnąć również po kamery typu fisheye lub kamery panoramiczne. W tym wypadku urządzenia mogą obserwować sceny w zakresie od 180˚ do 360˚.

W ostatnich latach często mówi się o monitoringu bezprzewodowym. Wielu potencjalnych użytkowników pragnie stworzyć kompletny system bez użycia jakichkolwiek przewodów, a tym samym uniknąć uciążliwego kucia ścian. W tej kwestii musimy jednak zdementować całkowitą bezprzewodowość systemów, ponieważ wymagają one ciągłego albo tymczasowego podłączenia do zasilania. Nie mniej jednak zaletą tego typu urządzeń jest niewątpliwe stosunkowo wysoka jakość generowanego obrazu (Full HD oraz HD) przy jednoczesnej częstotliwości dochodzącej nawet do 30 kl/s. Kamery posiadają niewielkie rozmiary (dyskretny monitoring), a do ich podłączenia i konfiguracji nie trzeba posiadać specjalistycznej wiedzy.

Przydatną funkcją w przypadku monitoringu wewnątrz domu jest niewątpliwie detekcja ruchu. W innym wypadku większość zapisanych materiałów wizyjnych nie będzie miała żadnej wartości. Kamera z detekcją ruchu pozwoli zaoszczędzić sporo miejsca na dysku rejestratora. Jeżeli zależy nam na dokładności naszych urządzeń, możemy również zwrócić uwagę na urządzenia wyposażone w funkcję identyfikacji twarzy oraz funkcję przekroczenia strefy. W ten sposób rejestrowany materiał będzie zawierał więcej szczegółów w przypadku włamania do domu, a tym samym lepszej identyfikacji sprawcy.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Ponad 20 lat doświadczenia, zespół doradców i profesjonalistów, a także indywidualne podejście.

Doświadczenie

Wieloletnie
doświadczenie

Ponad 20 lat doświadczenia na rynku. Z naszych usług korzystały instytucje rządowe oraz firmy prywatne. Dzięki temu oferujemy zawsze sprawdzone projekty, oparte na urządzeniach najwyższej jakości.

Zyskujesz więc profesjonalny system, który skutecznie ochroni zarówno mienie, jak i domowników, a także jest dopasowany do rozkładu pomieszczeń i rodzaju posesji.

Instalacja, projekt i wykonanie

Instalacja od A do Z:
projekt i wykonanie

Pierwszym etapem jest zawsze koncepcja systemu monitoringu wizyjnego, skrojona na miarę potrzeb konkretnej rodziny. Dobieramy urządzenia o odpowiednich parametrach technicznych, a także projektujemy przebieg instalacji.

Drugi krok to poprowadzenie instalacji przez doświadczonych techników, a także podłączenie wszystkich urządzeń. Otrzymujesz więc gotowy, sprawnie działający system!

Wysoka jakość

Urządzenia
wysokiej jakości

Projektując instalację, dobieramy urządzenia w taki sposób, by pracowały wydajnie w określonych warunkach. Dlatego inne kamery instalujemy w pomieszczeniach zamkniętych, a inne w strefie wejścia i wokół domu.

Nie musisz się więc martwić, że monitoring wizyjny zawiedzie - proponowane przez nas kamery przygotowane są na różne ewentualności i zagrożenia.

Wsparcie

Stałe wsparcie
profesjonalistów

W ramach gwarancji udzielamy wsparcia technicznego w każdej sytuacji, która tego wymaga. Możesz więc liczyć na praktyczne porady eksperckie, a także szybkie interwencje.

Również w okresie pogwarancyjnym nie zapominamy o swoich klientach. Usługa konserwacji pozwala stale udoskonalać system monitoringu wizyjnego, zwiększając bezpieczeństwo domowników.

Instalacje

Usługi instalacyjne
systemów CCTV

Serwis

Profesjonalny serwis
urządzeń

Doświadczenie

Doświadczenie
20 lat na rynku

Zaufanie

Zaufanie
71425 klientów

Szeroka oferta

Szeroka oferta
produktów CCTV

Bezpłatny zwrot

Aż 14 dni
na bezpłatny zwrot

Darmowa wysyłka

Ubezpieczona
wysyłka

Doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Nie znalazłeś zestawu dla siebie?

Nic straconego! Skontaktuj się z nami, a zaproponujemy komplet skrojony na miarę Twoich potrzeb.

tel. +48 504 500 007

Telefon:
tel. +48 504 500 007

ul. Górczewska 129

Siedziba firmy:
ul. Górczewska 129

Kontakt

Formularz
kontaktowy

Wiesz już czego potrzebujesz?

Przedstaw w formularzu kontaktowym wszystkie dane niezbędne do wyceny i przygotowania kompletnego zestawu.

Nasz ekspert niezwłocznie po otrzymaniu informacji skontaktuje się i przedstawi kompleksową ofertę.

Ekspert CCTV

Formularz wyceny

Wpisz niezbędne dane do wyceny i przygotowania kompletnego zestawu:


Dahua Planet Pulsar LC-Security Western Digital Edimax IProVel GeoVision HikVision

ZYSKUJ WIĘCEJ!

Zapisz się i otrzymuj informacje o:
promocjach, okazjach, nowościach, oraz cenne kody promocyjne!

© 2016 nvr.pl Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?
Informacje o prezentowanej ofercie
Monitoring dla domu i rodziny: gotowe zestawy, instalacja systemu

Porównywarka produktów

Prezentowane dane nie są przedstawione w takiej samej kolejności.

Klikając w nazwę otworzy się strona z dokładnym opisem i pełną specyfikacją produktu.

Porównujesz:

(0)