Informacje o firmie NVR.pl - oferowane usługi

O firmie

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespółem profesjonalistów z ponad 20-letnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w projektowaniu oraz montażu systemów monitoringu wizyjnego. Z naszych usług korzystały liczne firmy prywatne oraz ważne instytucje rządowe, dlatego cieszymy się dużym zaufaniem i uznaniem na rynku.

Sprzedaż hurtowa i detaliczna

Dysponujemy odpowiednim zapleczem do sprzedaży zarówno hurtowej, jak i detalicznej. Nasze rozbudowane centrum logistyczne stanowi najlepszą gwarancję, że każda przesyłka dotrze na czas.

Indywidualne projekty

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i proponujemy projekty skrojone na miarę potrzeb. Oferowane przez nas urządzenia wyróżniają się wysoką jakością oraz świetnymi parametrami technicznymi. Możesz mieć pewność, że przygotowany przez nas system monitoringu wizyjnego spełni Twoje oczekiwania.

Wysokiej klasy instalacje

Instalacje i konfiguracje to nasza specjalność. Klienci dostają więc zindywidualizowane projekty, oparte na sprawdzonych rozwiązaniach. Zawsze dostosowujemy się do wymagań i oczekiwań. Możemy pracować również w nocy oraz w trudnych warunkach środowiskowych.

Zespół profesjonalistów

Doświadczeni doradcy klienta, instalatorzy i serwisanci zapewniają najwyższą jakość obsługi na wszystkich etapach realizacji zamówienia. W każdej chwili możesz zadać nam pytanie czy zgłosić problem. Chętnie dzielimy się wiedzą oraz zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne.

Szeroki zakres usług

Oferujemy rozbudowany pakiet usług!

  • Projekty systemu monitoringu - przygotowujemy je na potrzeby konkretnego Klienta.
  • Profesjonalne urządzenia - w naszym sklepie znajdziesz kamery pracujące w każdych warunkach, wydajne rejestratory, okablowanie i akcesoria instalacyjne.
  • Montaż monitoringu - instalację wykonujemy na miejscu, według ustalonego wcześniej projektu.
  • Wsparcie techniczne - służymy pomocą techniczną, gdy tylko Klient jej potrzebuje.
  • Serwis i konserwacja - z naszych usług Klienci korzystają także po upłynięciu gwarancji. Doświadczeni konserwatorzy usuwają wszelkie usterki, pomagają również zwiększyć wydajność systemu monitoringu oraz go zmodernizować.
  • Doradztwo eksperckie - chętnie dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem. Jeśli masz jakiekolwiek pytania i wątpliwości, skontaktuj się z nami!

Dahua Planet Pulsar LC-Security Western Digital Edimax IProVel GeoVision HikVision

ZYSKUJ WIĘCEJ!

Zapisz się i otrzymuj informacje o:
promocjach, okazjach, nowościach, oraz cenne kody promocyjne!

© 2016 nvr.pl Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?
Informacje o prezentowanej ofercie
Informacje o firmie NVR.pl - oferowane usługi

Porównywarka produktów

Prezentowane dane nie są przedstawione w takiej samej kolejności.

Klikając w nazwę otworzy się strona z dokładnym opisem i pełną specyfikacją produktu.

Porównujesz:

(0)