Planet - NVR.pl

Planet

Planet

Firma PLANET funkcjonuje na rynku od 1993 roku i specjalizuje się w produkcji zaawansowanych urządzeń sieciowych dedykowanych dla dużych i małych firm. Dzięki pracy najlepszych inżynierów komputerowych, marka PLANET jest światowym liderem w dostarczaniu przełączników sieciowych, routerów oraz punktów dostępowych. Długoletnie doświadczenie i jakość urządzeń zostały docenione przez wielu odbiorców w blisko 140 krajach na całym świecie. Marka wykorzystuje innowacyjne rozwiązania techniczne, aby zapewnić swoim klientom najwyższą jakość usług.

  • produkty marki PLANET wspierają standard IEEE 802.3af oraz 802.3at PoE +
  • technologia Long Reach PoE pozwala zwiększyć zasięg transmisji danych w instalacjach Ethernetowych; szybsze odzyskiwanie sprawności po awarii, łączenie wielu węzłów sieci, elastyczna rozbudowa instalacji sieciowej poprzez wykorzystanie extenderów wspierających technologię plug&play
  • technologie światłowodowe – przełączniki Metro Ethernet, szerokie możliwości połączenia urządzeń w odległości nawet 120 km, przy prędkości dochodzącej do 20 Gbps

Produkty marki Planet

Firma PLANET specjalizuje się przede wszystkim w produkcji innowacyjnych urządzeń do komunikacji sieciowej. Szeroka gama produktów obejmuje:

  • switche PoE, extendery oraz mieszacze, routery sieciowe i access pointy
  • rozwiązania inteligentnego domu: wideodomofony, detektory, mierniki energii, kontrolery automatyki budynkowej

W naszej ofercie znalazły się głównie przełączniki PoE, które z powodzeniem można wykorzystać w instalacji monitoringu IP. Urządzenia te przystosowane są do pracy w trudnych warunkach (zakres temperatur -10°- 60°C), przy jednoczesnej przepustowości danych na poziomie na poziomie 32 Mb/s.


Dahua Planet Pulsar LC-Security Western Digital Edimax IProVel GeoVision HikVision

ZYSKUJ WIĘCEJ!

Zapisz się i otrzymuj informacje o:
promocjach, okazjach, nowościach, oraz cenne kody promocyjne!

© 2016 nvr.pl Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?
Informacje o prezentowanej ofercie
Planet - NVR.pl

Porównywarka produktów

Prezentowane dane nie są przedstawione w takiej samej kolejności.

Klikając w nazwę otworzy się strona z dokładnym opisem i pełną specyfikacją produktu.

Porównujesz:

(0)